סיימת שירות? אל תלכי להיות מורה או גננת

סיימת שירות? אל תלכי להיות מורה או גננת!

אנחנו במלחמה שעם ישראל לא ידע כמותה בדור האחרון.
אלפי בנות מסיימות את השירות הלאומי וצריכות להחליט בימים הללו
לאן פניהן בשנה הבאה.

אל תלכי להיות גננת אם את לא אוהבת ילדים.

אל תלכי להיות מורה אם את לא מחפשת אתגר אמיתי בזירה הכי חשובה של עם ישראל – הכיתה,

זו הזירה שתקבע את עתידנו כאן.

אל תלכי להיות מורה אם את לא מבינה למה מכל מקצועות העתיד שהבינה המלאכותית תחליף, את מקצוע ההוראה, את המבט הכל כך מיוחד של מורה שמסתכלת בעיניים של תלמיד ויודעת כי היא משמשת עבורו עוגן ואליה הוא נושא עיניים היא לעולם לא תוכל להחליף.

אכפת לך מהילדים שלך וגם מילדים אחרים? אז תלכי להיות גננת ותצמיחי ילדים אחרים, ועוד תספיקי לחזור הבייתה ולהיות עם הילדים שלך בזמן איכות, כי לך אכפת מכולם.  

עזבי, אל תלכי להיות מורה אם את לא מבינה שאין על החינוך בעולם, אל תבואי ללמוד הוראה אם את לא מבינה שהסיפוק הכי גדול בעולם הוא תלמיד שהצלחת אתו, שנתת לו יד לפני שהוא נפל, שאולי את היא זו ששינית את עולמו.

אל תלכי לחינוך אם את לא מבינה שאין שום שורת קוד ושום פרויקט הנדסי שיכול לעמוד מול הילד הזה ולהניע אותו לחיים טובים ומשמעותיים יותר, האחד, שנתת לו חיים אחרים.  

ולמרות הכול, אם בכל אופן יש לך את הג'וק הזה בראש שלא מרפה לתרום לעם ישראל בזמנים שהוא הכי זקוק לך, אם את מאמינה שאת יכולה לשנות את העולם כשתהיי בכיתה, אם את מבינה שרק אותך לא יחליף ה-AI אף פעם, אם את מבינה שחינוך זו מתנה למורה לא פחות ואולי יותר מאשר לתלמיד ושזו העבודה הכי מעניינת והכי מספקת בעולם – לכי ללמוד מהטובות ביותר, בואי למכללת אפרתה בירושלים.

כי חינוך לא לומדים בזום ולא לומדים בהתכתבות. חינוך לומדים באהבה, בהרבה זמן בכיתה יחד עם המדריכה האישית שלך, עם תמיכה וליווי, בקיצור כמו שהצוות של אפרתה יודע לעשות כבר 100 שנה! לא סתם מנהלי בתי הספר חוטפים את הסטודנטיות של אפרתה, הם יודעים שהמורות והגננות שיוצאות מאפרתה – מגיעות אחרת לגמרי כי הן לומדות במקום שמאמין שתואר בחינוך הוא לא עוד תואר, שהוראה היא לא עוד עבודה ושהכשרה להוראה זה ענין לאנשים רציניים.

אם אין לך את הג'וק הזה לתרום לעם ישראל ולתת לעצמך את המתנה הכי גדולה שתוכלי אי פעם לקבל, אל תלכי להיות מורה, אם את בעניין של עם ישראל ובעניין של לעשות דבר משמעותי בחיים שלך,

את מוזמנת לקרוא מה אנחנו מציעים לך במכללת אפרתה.

במכללת אפרתה בירושלים חוגים ומסלולים מגוונים לתואר ראשון ולתעודת הוראה.

ניתן ללמוד במסלול הגיל הרך, במסלול היסודי, במסלול העל יסודי במגוון חוגים: חינוך בלתי פורמלי, תנ"ך, היסטוריה, אזרחות, ספרות ולשון וכמובן במסלול לחינוך מיוחד.

מסלול מבוקש שזוכה לתשומת לב מיוחדת הוא המסלול לחינוך מיוחד בגיל הרך , הלימודים במסלול משלבים למידה בשני תחומים מבוקשים ונדרשים לעתיד במטרה לטפח בסטודנטיות גישת הכלה ושילוב מיטבית, תוך הקניית ידע  על התפתחות תקינה בשילוב גישות חינוך בגיל הרך המותאמות לצרכי תלמידים עם מגוון מוגבלויות.

מדרשת בדרך אפרתה: המדרשה מזמינה אותך להתחבר לעולם של תורה ופנימיות דרך חיבור אל הנשמה, לאור תורת הרב קוק זצ"ל. בין המרצים במדרשה: הרב ד"ר חגי שטמלר, הרב ליאור אנגלמן, הרב אורי שרקי, הרבנית אילה פרידמן ועוד.

באפרתה גם תכנית מרתקת לתואר שני  M.ED., התוכנית לזיכרון, חינוך ומורשת ישראל העוסקת בעולמות הזיכרון ההנצחה ובניית נרטיבים בהיסטוריה של עם ומדינה.  הרב ד"ר חנן יצחקי אומר כי אחרי מלחמת "חרבות ברזל" נהיה עדים לגל של הנצחה שבחלקו יבקש להושיט יד אל האשמים במחדל, הזיכרון הלאומי והאישי מעצבים סוכני הזיכרון, מכלי התקשורת ועד המורה בכיתה. אנחנו מבקשים להבין בתכנית כיצד בונים זאת ומדוע?

כמו כן קיים מסלול להסבת אקדמאים להוראה ולהרחבת הסמכה ותכנית ייחודית למנהלות מעונות יום.

רוצה שנחזור אלייך?

לייעוץ ולפרטים לתואר ראשון התקשרי: 1800-800-204 | לתואר שני והסבת אקדמאים התקשרו: 1800-800-206